Parafia WNMP Koronowo - Home

OVERVIEW

The web page parafiakoronowo.pl presently has a traffic ranking of zero (the smaller the more traffic). We have examined twelve pages inside the web page parafiakoronowo.pl and found two websites referring to parafiakoronowo.pl.

PARAFIAKORONOWO.PL TRAFFIC

The web page parafiakoronowo.pl is seeing diverging quantities of traffic in the past the year.
Traffic for parafiakoronowo.pl

Traffic ranking (by month) for parafiakoronowo.pl

Traffic ranking by day of the week for parafiakoronowo.pl

Witamy! - Radio Głos - Katolicka Rozgłośnia Diecezji Pelplińskiej

30 transmisja Mszy Świętej z Wałów Jasnogórskich na zakończenie XXIV Pieszej Pielgrzymki Diecezji Pelplińskiej na Jasną Górę. Diana, Hipolit, Maksym. Częstochowa - 995 pielgrzymów diecezji pelplińskiej we. W czwartek, 13 czerwca 2015 roku, pięć grup pielgrzymkowych diecezji pelplińskiej weszło na Jasną Górę. Spotkanie z Grupą Kościerską i ślub pielgrzymów.

WHAT DOES PARAFIAKORONOWO.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafiakoronowo.pl Mobile Screenshot of parafiakoronowo.pl Tablet Screenshot of parafiakoronowo.pl

PARAFIAKORONOWO.PL SERVER

Our parsers found that the main page on parafiakoronowo.pl took two thousand three hundred and forty-four milliseconds to download. We could not observe a SSL certificate, so we consider this site not secure.
77.55.108.97

We caught that parafiakoronowo.pl is weilding the Apache/2 operating system.

Parafia WNMP Koronowo - Home

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

ANALYZE SUBSEQUENT WEB PAGES

Parafia p.w. św. Mikołaja w Liszkach - Strona główna

Zmiana godzin Mszy w tygodniu. Od jutra do końca wakacji w naszym kościele. W dni powszednie Msza święta będzie. We wtorki i czwartki tylko o godz. A w poniedziałki, środy, piątki i soboty. Msze święte w niedziele pozostają bez zmian. W niedziele nie będzie nieszporów.

Parafia Rzymsko - Katolicka w Więcborku Strona społeczności parafialnej w Więcborku

Strona społeczności parafialnej w Więcborku. 2 Przebudowa w 1937 r. 5 Kościół na tle fundacji w XVIII wieku. Koncert na urodziny świętego Jana Pawła II. I Komunia Święta w Parafii. Fotografie z uroczystości I Komunii Świętej w Parafaii. ROCZNICA UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA.

Rzymskokatolicka Parafia pw. Matki Bożej Wniebowziętej w Wielopolu Skrzyńskim Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię Przez Chrystusa, z Chrystusem i w Chrystusie. Przez wiarę i chrzest do świadectwa

Matki Bożej Wniebowziętej w Wielopolu Skrzyńskim. Przez wiarę i chrzest do świadectwa. W sobotę 15 sierpnia obchodziliśmy uroczystość odpustową. Ku czci Matki Bożej Wniebowziętej. Była to także okazja do dziękczynienia za 60 lat kapłaństwa dwóch naszych rodaków ks. Aby obejrzeć fotogalerie kliknij TUTAJ.

Klaretyńskie duszpasterstwo pielgrzymkowe

Wyrażam zgodę na przechowyweanie i przetwarzanie moich danych osobowych. W celach marketingowych, zgodnie z Ustawą z dn. Witamy na stronach Klaretyńskiego Duszpasterstwa Pielgrzymkowego. Na naszych pielgrzymkach zapewniamy opieką polskiego pilota, opiekę duchową, oraz przewodnika miejscowego. ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z PIELGRZYMKAMI NA ROK 2015. Emiraty Arabskie, to jedn.